top of page
  • Obrázek autoraHORSEandME.eu

RECENZE: Závodní sako QHP Novèn

Aktualizováno: 28. 5. 2022

Když nám QHP nabídlo k testování závodní sako Novèn, hned nám bylo jasné, že si takovou nádheru nemůžeme nechat pro sebe! Uspořádali jsme proto výběrové řízení na testera, ve kterém jsme pro otestování saka vybrali jezdkyni parkuru a všestrannosti Lucii Šnyrychovou. Sako pro nás otestovala důkladně v běžném provozu i v horkém dni na závodech. Jak obstálo se dozvíte v následujících řádcích.


Představujeme: závodní sako QHP Novèn

Kvalitní závodní sako Novèn je vyrobeno z lehce elastického softshellu. Je prodyšné a pohodlné s dvojitým odvětráváním. Lehká síťovina po stranách, pod rukávy a v zadní části saka příjemně větrá. Díky tomu je sako vhodné i do teplých letních dnů.

Sako se zapíná důmyslně skrytým zipem, díky kterému se vám nebude rozepínat, a knoflíky. Vepředu saka jsou umístěny dvě kapsy na zip. Sako je ozdobeno potiskem „Q“.

Jedinečný materiál saka i jeho střih zajišťuje, že se v něm budete cítit skvěle. Nikde netáhne, neomezuje pohyb, stane se vaší součástí a nijak vás nebude rozpytlovat, ani rušit. A co víc – skvěle vypadá! Využít ho můžete na parkur i drezuru.

Sako Novèn se vyrábí ve čtyřech barvách. Lucie testovala barvu steel blue, vybírat ale můžete i mezi barvami navy, černá a dark green.Hodnocení saka Lucií

"Závodní sako Novèn od QHP zaujme na první pohled kombinací materiálů – velmi tenkého softshelu a prodyšné síťoviny – do neotřelého designového provedení. Sako bylo testováno za slunného počasí na závodech, kdy ostatní jezdci saka bez váhání odložili.


Obávala jsem se, jestli softshell bude dostatečně propustný a nebudu se v saku přehřívat. Po nasednutí na koně jsem de facto zapomněla, že sako mám, síťovina zvládala spolehlivě odvádět veškeré přebytečné teplo.

Příjemně elastický materiál dobrý pocit ještě umocňoval, sako nikde netáhlo ani jinak neomezovalo.


Praktickou vychytávkou je zapínání na zip, který je schován pod knoflíky. Po obou stranách jsou diskrétní kapsy, kam jsem mohla schovat odměnu pro mého koňského parťáka." :-)

 

Sako Novèn doporučujeme všem, kteří preferují pohodlí, funkčnost a sportovně-elegantní vzhled.

Širokou nabídku závodních sak a fraků najdete na našem e-shopu v kategorii JEZDECKÁ SAKA A FRAKY.

219 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page