top of page
  • Obrázek autoraHORSEandME.eu

RECENZE: Jezdecká bunda Gaby od QHP

Aktualizováno: 31. 10. 2022

Na obrázcích vypadá skvěle, ale jaká je ve skutečnosti? Vyzkoušeli jsme pro vás jezdeckou bundu Gaby, v barvě anthracite která je součástí zimní kolekce QHP 2022/2023. Bundu pro nás tentokrát otestovala Martina.

Design

Bunda Gaby je představitelkou stylu sportovní elegance. Její decentní antracitová barva se hodí ke všem barevným sadám. Kolem celé bundy se ladně vine nápis "Equestrian sports", poznávací znamení QHP. Tento nápis je pak nejvýraznější na kapuci, kde tvoří vizuální dominantu. Bunda je podšitá bavlnou, takže je na těle příjemná.


Vlastnosti bundy

Bundu Gabi rozhodně ocení všichni, kteří nemají halu a jezdí se svými koňmi i za deštivého a větrného počasí venku. Gaby je voděodolná a neprofoukne. Oceňujeme, že i zipy jsou voděodolné a podšité fólií, takže i když máte v průtrži mračen v kapse mobil, přežije bez úhony.

Střih bundy samozřejmě počítá s využitím při sportovní aktivitě, takže poskytuje dostatek volnosti zejména v rukávech a oblasti pod rameny. Jezdí se v ní naprosto pohodlně, bez jakéhokoli omezení pohybu.

Ve větrném a deštivém počasí rozhodně přijde vhod možnost snadno utáhnout kapucu kolem hlavy.


Teplotní komfort

Bunda Gaby je určitě vhodná do chladnějších či sychravých dnů především na podzim, případně v zimě, když se člověk hýbe, například při jízdárenské práci. Obávám se, že při ježdění v teplejších dnech by se v ní člověk zapotil až příliš. Nejedná se zde o lehkou větrovku, ale o voděodolnou bundu.


Velikost

Martina pro postavu 165 cm vysokou zvolila velikost 38. Běžně nosí 36 nebo 38, v tomto případě jí lépe padla velikost 38. Pokud tedy váháte mezi velikostmi, zvolte tu větší. Pro vyšší postavy bychom určitě doporučovali větší číslo, bunda je spíše kratší. Z tohoto důvodu bychom ji spíše nedoporučovali velmi štíhlým a zároveň velmi vysokým jezdkyním.

Pro vyšší postavy doporučujeme například parky Mid Rain Trench od UHIP.


Shrnutí recenze

  • bunda je elegantní, příjemná na těle a dobře se v ní hýbe

  • je je voděodolná a neprofoukne

  • hodí se spíše do chladnějších podzimních a jarních dní, taktéž do teplejších zimních

  • sedí spíše menším typům postavy, pro hodně vysoké dámy by byla nejspíše krátká

  • bunda Gaby potěší příznivou cenou 

Pokud s výběrem stále váháte, rádi vám poradíme. Můžete se na nás obrátit na e-mailu info@horseandme.eu, telefonu +420 777 170 333 a nebo nám napište na Messenger.
102 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page