top of page
  • Obrázek autoraHORSEandME.eu

Když dokonalost má jméno: PS of Sweden

Aktualizováno: 22. 6. 2022Zdá se, že vládu nad luxusními jezdeckými produkty pomalu, ale jistě přebírají švédské společnosti. Po zkušenostech s jejich produkty musíme konstatovat, že rozhodně oprávněně. Značka PS of Sweden vsoupila na trh před 10 lety a představila své inovativní, do detailu promyšlené a skvěle vypadající anatomické uzdečky. Jejich věhlas se rychle šířil ze Švédska do celého světa.

Vlna úspěchu PS of Sweden motivovala k dalším produktům. V roce 2015 vytvořili první kolekce jejich dnes již legendárních podsedlových deček. Úchvatný design, dokonalé barvy, odvaha jít do všech možných odstínů a vyladěné detaily si brzy získaly srdce jezdců.

U PS of Sweden však nedbají jen na design, funkčnost je pro ně neméně důležitá. Dečky jsou anatomické, vytvarované v oblasti kohoutku a nad páteřním kanálem. Na každé z nich najdeme nad hřbetem koně dnes již ikonická PS of Sweden motivační hesla.

Dečky jsou navíc vypodložené v oblasti před sedlem, díky čemuž sedlo neklouže dopředu a drží na místě. Dečky lze samozřejmě ladit s čabrakami, kamašemi i bandážemi ve stejných barvách.

Třešničkou na dortu se pak staly řady jezdeckého oblečení. Vkusné, funkční, elegantní, stylové, moderní, přitažlivé – všechna tato přídavná jména ho skvěle vystihují. Halenky, topy, legíny, rajtky, nevíme, co vychválit dříve! :)Limitované kolekce

PS of Sweden několikrát za rok spouští nové kolekce, které jsou ale vždy velmi limitované. Ani v naší nabídce neneznete obvykle více než 1 či 2 kusy daného produktu. Nemusíte se tedy bát, že byste se na závodech potkávali se stejně vyladěnými dvojicemi. Kromě tradičních sezóních kolekcí přichází výjimečně i ještě limitovanější mezikolekce. My už jsme viděli tu, která přijde o Vánocích, a rozhodně se máme na co těšit!


Udržitelnost

Velmi si ceníme, že PS of Sweden dbá na udržitelnost svých produktů a na ekologickou stránku jejich výroby. Používá proto ekologicky certifikovaný papír, vlnu s RWS certifikáty, cedulky z recyklovaného polyesteru a kůži s REACH certifikátem. Také obaly, ve kterých jsou expedovány dečky, jsou biologicky rozložitelné.

Ať se vám líbí!

Značka PS of Sweden si nás rozhodně získala. Těšíme se z nové spolupráce a doufáme, že vám produkty tohoto švédského klenotu přinesou hodně radosti.


Váš tým HORSEandME.eu

1 084 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page