top of page
  • Obrázek autoraHORSEandME.eu

NEKRMIT! Spouštíme osvětovou akci proti krmičům

Aktualizováno: 28. 5. 2021

Kolika je noční můra každého majitele koně. Desítky koní každý rok v Čechách a na Slovensku zbytečně umírají, protože si kolemjdoucí udělali radost a nakrmili koně pečivem, ovocem, zeleninou či trávou ze sekačky. Jako majitele a milovníky koní nás tato situace pochopitelně velmi osobně zasahuje, a proto jsme přemýšleli, jak bychom mohli pomoci.

Napadlo nás spustit informativní web a zaplavit Čechy a Slovensko cedulkami se zákazy krmení. Cedulka, kterou naši zákazníci dostanou zdarma k nákupu v e-shopu HORSEandME.eu, obsahuje QR kód a adresu odkazjící na web www.NEZABIJEJTEnamKONE.cz, kde detailně vysvětlujeme, proč je nebezpečné koně krmit. Najdete tam taktéž informativní videa, fotografie, letáčky a odkaz na petici, která požaduje zavedení pokut za krmení cizích zvířat. Web je v češtině i slovenštině, slovenské verze cedulek budu k odstání začátkem června 2021.

Cedulky je možné zakoupit i samostatně v e-shopu.

Budeme rádi, když naši iniciativu podpoříte. Prosíme o sdílení webu, instalování cedulek, šíření letáčků o podpisy petice a informování o tom, proč se nesmí krmit cizí zvířata třeba ve školách formou referátů či plakátů. Pokud máte k dispozici materiály, který jste ochotni poskytnout nám pro web NEZABIJEJTEnamKONE.cz, prosím pošlete nám je na e-mail info@horseandme.cz. Na protikrmičské inicitavě spolupracujeme s projektem Nechsenest.cz.


Děkujeme vám za podporu!


Tým HORSEandME.eu

1 037 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page